Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Kde nás najdete?


Zapper-Club s.r.o.

Tereza Turková

Blanická 1088/27
120 00 Praha 2

Návštěvní hodiny pouze po telefonické domluvě!

parazitivnas@email.cz

 

+420 734 188 668

Volejte Po - Čt od 10:00 do 15:00

Nestíháme zvedat telefon?

Nezoufejte!

My vám zavoláme zpět.:)

Facebook/Zapper-Club

 

 

Těšíme se na Vás!

NOVINKY

arr3Deset příznaků nedostatku železa v krviDeset příznaků nedostatku železa v krvi Železo je pro lidský organismus nepostradatelný prvek. Je... arr3Mořská terapie Sea PlasmaMOŘSKÁ PLASMA PODLE PROTOKOLU RENÉHO QUINTONA: BUNĚČNÁ REGENERACE Autor: Francisco Javier Coll,... arr3Frekvence dle Dr. Clarkové  Frekvence dle Dr. Clarkové   Frekvence jsou uvedené v Hz ! příklad:... arr3Muž z Ústí vyloučil dvoumetrovou tasemnici: Epidemie pokračuje!http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/200238/muz-z-usti-vyloucil-dvoumetrovou-tasemnici-epidemi...

KONTAKTY

Zapper-Club.s.r.o.
Blanická 1088/27, Praha 120 00
tel: +420 734 188 668
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 600 Kč
naše cena 3 480 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 900 Kč
naše cena 2 250 Kč

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 81% Strašně moc 10% Nemnoho 4% Vůbec 4%

Úvod » SOMAVEDIC

SOMAVEDIC

CO JE SOMAVEDIC A JAK FUNGUJE


SOMAVEDIC je navržen na principu řízeného uvolňování nízkoenergetického elektromagnetického pole (vlnová charakteristika) buzeného geometricky uspořádaným rozmístěním několika druhů minerálů s různým stupněm intersticiálních příměsí na bázi SiO2, kolem křišťálu. Elektromagnetické buzení je zabezpečeno měděnými a stříbrnými pásky, přiléhajícími na rozmístěné minerály se specifickými vlastnostmi krystalické mřížky.

 

Řadit podle 
Výrobce  


naše cena 48 400 Kč
naše cena 48 400 Kč
naše cena 7 260 Kč
naše cena 14 520 Kč
naše cena 12 100 Kč
naše cena 2 500 Kč
naše cena 14 520 Kč
naše cena 9 860 Kč
naše cena 17 000 Kč


 

 


OKOLNÍ VLIVY PŮSOBÍCÍ NA ORGANISMUS


CO JE ELEKTROSMOG? (EMF)

Elektrosmog (EMF) je elektromagnetické záření, které vychází z vysokonapěťových vedení, vysílačů mobilního signálu, chytrých telefonů, wi-fi routerů, počítačů, bluetooth zařízení, televizorů, dětských chůviček, mikrovlnek, indukčních desek a z řady dalších přístrojů. Je vědecky dokázáno, že elektrosmog vyvolává v buňkách lidského těla škodlivé oxidační procesy, KTERÉ JSOU ZPŮSOBENÉ VOLNÝMI RADIKÁLY, jež mají negativní vliv na zdraví a jsou považovány za příčinu stárnutí. SOMAVEDIC spolehlivě eliminuje negativní vliv těchto energetických sítí, které na nás působí prakticky 24 hodin denně.

ÚPRAVA VODY

Voda je základem všeho živého (lidské tělo obsahuje cca 70% vody). Přirozená voda např. z lesní studánky je plná vitální energie a obsahuje značné množství antioxidantů, proto také lépe chutná. Takováto voda přirozeně vytváří víry, proudy a nabíjí se tak energií, kterou posléze ukládá a předává ji našemu organismu. V důsledku moderních úprav a přepravy vodovodním řádem ztrácí voda svou přirozenou energii, proto ji naše tělo nechce vpustit do tělního oběhu a rovnou tuto vodu vylučuje. Naopak se SOMAVEDIC strukturovanou vodou se vytváří dokonalý pitný režim. www.wasserkristall.ch

VOLNÉ RADIKÁLY

Nadbytečné volné radikály blokují regenerační procesy v těle, které probíhají v noci. Vznikají v důsledku škodlivého vlivu elektrosmogu, ale také kouřením, stresem apod. V těle vyvolávají chem. reakci, tzv. oxidaci, která je považována za příčinu únavy, chronických zánětů atd. Rovněž u onemocnění, jako je Alzheimerova nebo Parkinsonova choroba, jakož i u autoimunitních onemocnění, jako je roztroušená skleróza, existuje podezření na souvislost s oxidačním stresem a zničujícím účinkem nadměrného množství volných radikálů na naše buňky. SOMAVEDIC si s nadbytečnými volnými radikály umí poradit.

VIRY, PLÍSNĚ, BAKTERIE

SOMAVEDIC chrání lidský organismus na buněčné úrovni, tzn. v těle. Je tomu dosaženo díky správné kombinaci nízkoenergetického, elektromagnetického pole (vlnová charakteristika) buzeného geometricky uspořádaným rozmístěním několika druhů minerálů s různým stupněm intersticiálních příměsí na bázi SiO2, kolem křišťálu. Elektromagnetické buzení je zabezpečeno měděnými a stříbrnými pásky, přiléhajícími na rozmístěné minerály se specifickými vlastnostmi krystalické mřížky, které pomáhá likvidaci virů, plísní, bakterií a parazitů.

GEOBIOLOGICKÉ ZLOMY

 

Jedná se o zemské paprsky, podzemní vodní žíly, drcené zóny a poruchy, které vykazují měřitelné odchylky od přírodních magnetických polí Země. Výsledkem je, že máme problémy s usínáním, noční můry, bolesti hlavy a bolesti zad, často se probouzíme a ráno se cítíme unavení. Když se takové geobiologické zlomy shodují s technickými instalacemi, jako jsou stožáry mobilních telefonů a elektronika, je náš imunitní systém oslaben a lze pozorovat negativní vliv na zdraví.

SIMPLY SOMAVEDIC

Při vývoji nových produktů, vycházíme z výsledků výzkumu a vývoje. S přihlédnutím k historickým zkušenostem a referencí od našich dlouhodobých uživatelů. Zároveň klademe důraz na civilizační problémy, které dokážeme eliminovat nebo tlumit. Ochráníme vaše tělo od nebezpečných látek, které způsobují civilizační onemocnění a postaráme se o to, abyste se pravidelně probouzeli s úsměvem na rtech a dobrou náladou. Vybrat si je SIMPLY. SOMAVEDIC je THE BEST.

STRUKTUROVANÁ VODA SOMAVEDIC 


Využijte potenciál SOMAVEDIC naplno, máme pro Vás tip, který se nám osvědčil u naprosté většiny uživatelů SOMAVEDIC. V prvních dnech až týdnech je potřeba projít detoxikací těla, v které hrají klíčovou roli ledviny.

PROČ JSOU LEDVINY DŮLEŽITÉ? Ledviny jsou odpovědné za energetický potenciál, ovládají strachy a deprese. Ovládají také játra a slezinu, mají tak vliv na tlak, trávení, imunitní systém atd.

CO SE STANE PO ZAPNUTÍ SOMAVEDIC? Po zapnutí SOMAVEDIC začne v našem organismu docházet k likvidaci nežádoucích baktérií, virů, plísní a parazitů. Zároveň dochází i k eliminaci těžkých kovů. Vzniká tak toxický odpad, který je potřeba dostat co nejdříve z těla ven. Z tohoto důvodu je NEZBYTNĚ NUTNÉ pít hodně čisté vody, aby lymfa mohla vše řádně odplavovat, počáteční detoxikační příznaky nebyly příliš intenzivní, nebrzdily se regenerační procesy a Somavedic mohl vykonávat svojí práci.

JAK JEDNODUŠE NASTARTOVAT LEDVINY KAŽDÝ DEN? Postavte si na noc 1,5l neperlivé vody k zapnutému SOMAVEDIC (ideálně sklo nebo PET láhev). Hned, jak ráno vstanete, vypijte nalačno 2-3 dcl této vody s citrónem. Vodu neohřívejte ani neochlazujte ledem, ideální je pokojová teplota. Zbytek láhve dopijte během dne a další dny tento postup opakujte. Pokud pijete kávu nebo alkohol, je potřeba množství vypité čisté vody ještě navýšit.

JAKÝ TO BUDE MÍT EFEKT? Detoxikace tímto způsobem proběhne mnohem rychleji, účinněji a zmírní se, či dokonce zcela vymizí, nepříjemné detoxikační příznaky.

www.wasserkristall.ch