Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Kde nás najdete?


Zapper-Club s.r.o.

Tereza Turková

Blanická 1088/27
120 00 Praha 2

Návštěvní hodiny pouze po telefonické domluvě!

parazitivnas@email.cz

 

+420 734 188 668

Volejte Po - Čt od 10:00 do 15:00

Nestíháme zvedat telefon?

Nezoufejte!

My vám zavoláme zpět.:)

Facebook/Zapper-Club

 

 

Těšíme se na Vás!

NOVINKY

arr3Deset příznaků nedostatku železa v krviDeset příznaků nedostatku železa v krvi Železo je pro lidský organismus nepostradatelný prvek. Je... arr3Mořská terapie Sea PlasmaMOŘSKÁ PLASMA PODLE PROTOKOLU RENÉHO QUINTONA: BUNĚČNÁ REGENERACE Autor: Francisco Javier Coll,... arr3Frekvence dle Dr. Clarkové  Frekvence dle Dr. Clarkové   Frekvence jsou uvedené v Hz ! příklad:... arr3Muž z Ústí vyloučil dvoumetrovou tasemnici: Epidemie pokračuje!http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/200238/muz-z-usti-vyloucil-dvoumetrovou-tasemnici-epidemi...

KONTAKTY

Zapper-Club.s.r.o.
Blanická 1088/27, Praha 120 00
tel: +420 734 188 668
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 650 Kč
naše cena 750 Kč
naše cena 1 690 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 750 Kč
naše cena 2 250 Kč

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 81% Strašně moc 10% Nemnoho 5% Vůbec 5%

ČLÁNKY NAŠÍ PORADNY » Onko bomba NR2/2017

Protirakovinná bomba

Tereza „Škulovcová“ Turková

Nová Regena 2/2017

 

S novým rokem přicházejí všelijaká předsevzetí a ruku na srdce, kolik jste jich ve svém životě skutečně splnili? Ve většině případů se naše předsevzetí týkají právě zdraví a životního stylu. Ono se nám to povídá, když ještě dojídáme zbytky vánočního cukroví, ať už z vlastních zásob, nebo od našich babiček.

Není cukroví, jako cukroví

Před Vánoci Zapper-club navštívila jedna z našich stálých klientek, paní Alenka. Podarovala nás krásnými dárečky a domácím makrobiotickým cukrovím. Pro nás byl ale ten nejkrásnější dárek ten, že paní Alence se daří skvěle, po každé návštěvě plazmového generátoru byl její úsměv ve tváři větší a pravdivější a ten samý úsměv jsem měla ve tváři  i já po jejím posledním měření F-scanem. Alenka má psího kamaráda a za ty společně strávené roky se u ní nashromáždily všemožné pocity únavy a vyčerpání, bolesti kolenou, motání hlavy atd. Víme, že díky soužití s pejskem nebude výsledek z F-scanu nikdy stoprocentně čistý, ale zlepšení bylo opravdu markantní. Nutno ale podotknout, že paní Alenka je neuvěřitelně optimistická osůbka a hned po prvním setkání mi bylo jasné, že naše spolupráce bude jedna velká radost. Alenka prohlásila, ať děláme, co umíme a že se absolutně podřídí našim doporučením. Začala tedy docházet na plazmový generátor a Zapper, kde jsme postupně likvidovaly zátěže patogenů, a krom jiného, začala pravidelně užívat vysoké dávky vitamínu C v čisté sypké formě. Dokonce tak poctivě, že ani když dorazila na aplikaci plazmového generátoru, nedala si u nás čaj pro zahřátí, vždycky vytáhla z kabelky lahvičku s namíchaným céčkem. Pravidelnost jeho užívání nám krok po krůčku pomáhala zlepšovat obranyschopnost imunitního systému paní Alenky a ten se tak mohl nerušeně přidat k frekvenční terapii při likvidaci parazitů, virů a bakterií. Hlavní úspěch však vidím v úžasném účinku vitamínu C v boji proti plísním. Těch máme v těle všichni habaděj a ať se nám to líbí, nebo ne, útočí na nás téměř ze všech potravin, vody, vzduchu, šatstva, obydlí a samozřejmě zvířat.

Paní Alenka nás při poslední návštěvě před vánočními prázdninami zaskočila svým fantastickým makrobiotickým cukrovím, které nejenže bylo čerstvé a naprosto vynikající, ale navíc ještě zdravé a v té nejčistší možné formě. Nejkouzelnější na tom všem byl štítek, na kterém byl ručně psaný seznam použitých surovin. Musela jsem vám jej vyfotit, protože se přiznám, že mě poctivost paní Alenky totálně dojala! Je vidět, že kniha Dr. Clarkové (Revoluce v léčení všech nemocí) neslouží paní Alence doma jen jako lapač prachu, nebo zajímavý titul do knihovny, ale jako skutečný průvodce zdravím. Právě v této knize se dočtete, krom mnoho dalšího, o všemožném využití vitamínu C, třeba i během vaření a odplísnění ořechů. Mnozí z vás, kteří chodíte k nám do Zapper-clubu, se diví, kde mohli takové množství plísní nalapat. A zobání oříšků, nebo jejich další zpracování v kuchyni je právě jedním z nich.

Aflatoxin – nepřítel jater/přítel rakoviny

Plísně, aby obstály v konkurenčním boji v přírodě, produkují jedy. Mnohé jsou velmi účinné. Některé jsme se naučili využívat (jsou nejen základem penicilinu, ale testuje se i jejich účinek na ničení nádorových buněk), jiné mykotoxiny nám škodí – mohou vyvolat otravy, ale i rakovinu. Nejnebezpečnější je v tomto ohledu aflatoxin. Aflatoxin vyvolává nejčastěji zhoubný nádor jater. Vyřadí totiž z funkce gen, který umí tvorbu nádorů potlačit. Velmi často se v potravinách – hlavně pečivu – vyskytuje i ochratoxin. Ten rozplete dvojšroubovici DNA a stojí v pozadí rakoviny ledvin, tedy jednoho z nejčastějších nádorů u nás. Co teď s tím? Začneme se tedy zdravě stravovat, kupovat celozrnné pečivo, ovesné vločky, nebo cereálie, různé sušené plody a ořechy, detoxikační a čistící čaje, zdravá semínka, plody kustovnice, zkrátka všechno, co může být zdravé a může nám pomoci vyvarovat se onkologickým onemocněním. Gratuluji! Právě jste si nadávkovali mykotoxinový koktejl plný číhajícího nebezpečí. Všechno to, co jsme si právě vyjmenovali, podléhá rychlé plísňové zkáze a povětšinou je plné právě mykotoxinů. Tyto produkty jsou sami o sobě zdravé a né že ne! Ale v obchodě už Vám nikdo nepoví co všechno se děje pod rouškou celofánu… Věděli jste, že na právě upečeném pečivu, které koupíte, nebo upečete sami doma, se aflatoxin vytvoří už třeba během prvních dvou hodin? A kolik z vás ten křupavoučký čerstvý chleba bezmyšlenkovitě strčí do mikrotenového sáčku, který je pro takové plísně jako ten nejluxusnější skleník? Už jsem se zmínila o Knize Dr. Clarkové a v ní právě najdete způsoby a recepty, jak původně zdravým superpotravinám vrátit jejich lesk a slávu díky vitamínu C. Často se setkávám s klienty, kteří navštívili Zapper-club, vlastní Zapper a věnují se poctivě frekvenční terapii, ale stále se při měření ukazují vysoké hodnoty plísní a recidiva zdravotních problémů je zajištěná. Nezapomínejte na literaturu, kterou jste při koupi Zapperu dostali. Věřte, že jak jednou prolistujete, už tuto knihu nenecháte ležet ladem v knihovně J

Vitamín C

Člověk je jediným potomkem primátů, který si neumí ve svém těle vytvářet vlastní vitamín C dle potřeby.  Tuto schopnost jsme, my lidé, postupem vývoje ztratili a proto jej musíme dodávat tělu uměle. Krásný příklad je právě u nachlazení. Proč divoká zvířata netrpí na rýmy a naopak my lidé poletujem světem s kapesníkem v ruce? Proč divoká zvířata netrpí na alergie, ale my se věčně zásobujeme léky proti alergiím? Proč nám krvácí dásně, inklinujeme k různým infekcím, ačkoli máme daleko lepší hygienické návyky než zvířata? Jak je možné, že jsme neustále vyčerpaní, naše imunita selhává a v neposlední řadě bojujeme s nadváhou a špatnou funkcí metabolismu? Samozřejmě si můžeme odpovědět všelijak. Já třeba svá kila navíc přiznávám zcela nepokrytě. Ráda vařím a samozřejmě ráda jím a hřeším, tak se nemůžu divit. Co ale když někdo poctivě dodržuje skladbu zdravého jídelníčku, provozuje pravidelně nějakou sportovní zátěž, nebo má prostě jen takový uspěchaný životní styl, kdy toho za den sní opravdu málo, pořád někde poletuje, pomalu se nezastaví a stejně má od své vysněné postavy daleko? I na tohle všechno nám může odpovědět vitamín C. Více než polovina populace má vitamínu C nedostatek, bez ohledu na to, že se spousta lidí snaží jíst hodně citrusů, nebo používají různé multivitaminové produkty. To všechno je pořád málo. Vitamín C (kyselina askorbová) je vlastně konzervant.  Najdete jej téměř v každém složení potravinových výrobků. A co dělá takový konzervant? Chrání potraviny před zkázou plísní. Bohužel ani malé množství kyseliny askorbové vždy nedokáže procesu hnití zabránit a my musíme počítat s tím, že to, co si kupujeme, už může být ve fázi hnilobného procesu. Takže co s tím? Musíme na to jít od lesa. My musíme sami sebe pravidelně zásobovat čistým vitamínem C, aby cokoliv, co přijmeme z vnějšku, ať už je to jídlo, voda, vzduch, které byly plísněmi přirozeně kontaminované, nemělo šanci naše tělo zamořit a ochromit náš imunitní systém. Ten pak bude zase v plné síle bojovat v náš prospěch nejen proti plísním, ale i virům, bakteriím a parazitům.          

Kořen pampelišky

Většina lidí se jich snaží zbavit, hned jak se objeví na jejich trávníku, neboť pampelišky bývají považovány především za nevítaný plevel. Pampelišky jsou úzce příbuzné ke slunečnicím a tato skupina rostlin zahrnuje více než 22 000 druhů, mezi které patří mimo jiné i bodláky nebo sedmikrásky. V dřívějších dobách měla pampeliška mnohem lepší pověst, neboť byla uznávaná jako velmi účinný lék. O jejích listech je známo, že čistí krev, pomáhají při trávení a brání tvorbě žlučových kamenů. Současný vědecký výzkum navíc ukazuje, že extrakt z pampelišky by mohl být vynikající alternativou pro léčbu rakoviny, která odolává chemoterapii.
Kořen pampelišky obsahuje hořčiny lactopicrin, taraxacin a taraxasterin, tříslovinu, inulin (na podzim až 40%, ale na jaře jen okolo 2%), triterpeny taraxasterol a taraxerol, cholin, třísloviny, inosit, steroly, aminokyseliny, pryskyřice, silice, kaučuk (až 25%) fytoncidy a minerální látky (zejména měď, draslík a mangan), v mladých listech je obsaženo navíc značné množství vitaminu C a kyselina křemičitá, v květech jsou přítomny flavonoidy, karotenoidy, silice aj. Obsah inulínu je největší na podzim, obsah taraxacinu v červenci a září. Jejich další složky ze skupiny flavonoidů (např. zeaxanthin nebo cryptoxanthin) mají přímo léčebné účinky. Zeaxanthin pomáhá chránit oční sítnici proti UV záření, cryptoxanthin zase působí v těle proti bujení rakovinných buněk v ústech nebo v plicích.

U pampelišek se ukázalo, že vyvolávají apoptózu buněk v melanomech

V severní Americe je statisticky zjištěno, že u dospělých ve věku 25-29 let se nejčastěji vyskytuje rakovina v podobě melanomu, jenž odolává chemoterapii. Nejúčinnější léčbou je doposud okamžité chirurgické odstranění, ale zároveň je důležité vědět i o dalších zkoumaných alternativách. Na univerzitě v Ontariu bylo zjištěno, že extrakty z kořene pampelišky dokáží účinně vyvolat apoptózu (programovaná buněčná smrt) buněk melanomu, aniž by přitom způsobovaly jakoukoliv toxicitu.

Úvodní studií bylo prokázáno, že chemické působení extraktu z pampelišek vyvolalo už v průběhu prvních 48 hodin rozpad nádorových buněk a nikdy nedošlo k poškození zdravých buněk. Vědci zjistili, že pokračující léčba s pomocí nízkých dávek extraktu z kořenů pampelišky byla efektivní pro odstranění většiny rakovinných buněk. Výsledky z této úvodní studie se ukázaly být natolik nadějné, že výzkumný tým obdržel další granty k pokračování tohoto projektu. Takže teď všichni držme palce, aby se tyto a další podobné výzkumy nezahrály takříkajíc do autu. Ale i kdyby, tak pampelišek máme po celém světě dost a my už si poradíme sami, co říkáte? J

Milí Regenáři…

…jak už jsme z našeho právního světa zvyklí… Berte, prosím, na vědomí, že nic ani nikoho neléčíme, že neuvádíme žádné léčebné postupy a už vůbec nepřisuzujeme léčebné účinky potravinovým doplňkům, jako je kupříkladu pampeliška. Navíc, mě by pruhované tepláky asi moc neslušely J

Mnoho zdraví v novém roce a v Zapper-clubu na viděnou, Vaše Tereza „Škůlovcová“ Turková.