NOVINKY

arr3Deset příznaků nedostatku železa v krviDeset příznaků nedostatku železa v krvi Železo je pro lidský organismus nepostradatelný prvek. Je... arr3Mořská terapie Sea PlasmaMOŘSKÁ PLASMA PODLE PROTOKOLU RENÉHO QUINTONA: BUNĚČNÁ REGENERACE Autor: Francisco Javier Coll,... arr3Frekvence dle Dr. Clarkové  Frekvence dle Dr. Clarkové   Frekvence jsou uvedené v Hz ! příklad:... arr3Muž z Ústí vyloučil dvoumetrovou tasemnici: Epidemie pokračuje!http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/200238/muz-z-usti-vyloucil-dvoumetrovou-tasemnici-epidemi...

KONTAKTY

Zapper-Club.s.r.o.
Anny Letenské 16 Praha 2 12000
tel: +420 734 188 668
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 750 Kč
naše cena 1 150 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 129 000 Kč

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 82% Strašně moc 9% Nemnoho 4% Vůbec 4%

O ZAPPER-CLUBU » Jak fungujeme?

 


Rozhovor s Terezou Turkovou na téma paraziti a vnitřní čistota

Cesty k sobě 11/2018

Jak fungujeme?

Kupříkladu výskyt potravinové intolerance je dnes poměrně častý – odhaduje se, že jí trpí asi 45 % obyvatel, tedy téměř polovina. Dobrá zpráva je, že se s tímto nepříjemným zdravotním problémem, který je oříškem i pro klasickou medicínu, dá mnoho dělat také alternativními cestami. Pro mnohé z nás už není překvapením, že intolerance na potraviny se dá zmírnit nebo zcela vyléčit odstraněním parazitů a těžkých kovů z těla.

Střevo neslouží jenom k trávení, je zároveň imunitním orgánem. Dochází v něm jak ke vstřebávání živin, tak i k detoxikaci organismu. Ve střevě jsou navíc receptory serotoninu, hormonu štěstí. Potravinová nesnášenlivost proto může způsobit i depresi. O tom, kolik budete mít sil a energie, rozhoduje až 80 procent zdraví našich střev. Nebuďme tedy lhostejní k tomu, co jíme a pijeme, ale hlavně nedovolme, aby se v našich střevech přemnožili nežádoucí paraziti a neukládaly se tam těžké kovy. Snažte se poznat příčinu našich problémů, které se běžnými laboratorními testy jen těžko odhalují. Změřením frekvencí F-scanem jsme chytřejší během půl hodinky. Frekvenční terapie plazmovým generátorem dokáže zlikvidovat helicobacter, prvoky améby a lamblie, které stojí na prvním místě za potravinovými alergiemi, protože ničí sliznice trávicího traktu, které jsou pak přecitlivělé. Odstraňujme i další parazity jako jsou škrkavky, způsobující trávicí potíže, říhání a nadýmání, odstraňujme toxické těžké kovy a uvidíme sami, že neléčitelná celiakie a intolerance na potraviny za pár týdnů zmizí. Chvilku potrvá, než se zregenerují sliznice trávicího traktu, ale budeme-li trpěliví, výsledku se dočkáme. Mnoho lidí ani netuší, že trpí potravinovou intolerancí a léčí se na něco úplně jiného, jiní zase donekonečna užívají odkyselovací antacida, které jen zlepšují příznaky, nijak neléčí a navíc nás plní hliníkem. Jsou také časovanou bombou v podobě narušení kyselosti žaludku, (který musí být kyselý) a tak vzniká další nerovnováha. Nedostatečně kyselý žaludek je vstupní branou virům, bakteriím, plísním a parazitům, a tak se vše v budoucnu může ještě zhoršit. Naopak odčervením a odkovením dojde postupně k rovnováze a symptomy z překyselení se začnou vytrácet.

Začít musíme měřením

F-scan je měřicí přístroj švýcarské výroby, který detekuje frekvence patogenních mikroorganismů a parazitů v lidském těle. Za pomoci fyziky a fyzikálního měření je nám jasno během několika minut. Mikroorganizmy vysílají frekvence, jejichž hodnoty jsou známy. Existují tabulky mikroorganizmů a jejich frekvencí. Podle nich je lze identifikovat. Při měření do těla prochází z přístroje mikroproudy o určitých frekvencích od 50 – 900 kHz, což jsou frekvence plísní, virů, bakterií a parazitů. Hodnota frekvence nám prozradí, zda naše tělo bojuje s plísněmi nebo například s tasemnicí. Analýza však není diagnóza. Přístroj zaznamenává na fyzikální bázi pouze určité frekvence mikroorganismů, se kterými imunitní systém bojuje, tedy měří tzv. odezvy těla na živé a tělu nepřátelské mikroorganismy. Význam naměřených frekvencí a jejich interpretace nám může velice rychle pomoci odhalit příčinu potíží nebo onemocnění. F-scan není diagnostický přístroj, ale měřící. Není tedy lékařským přístrojem, ale fyzikálním. Navíc i několik různých mikroorganismů může mít stejnou frekvenci, což je obrovská výhoda, protože jednou frekvencí zasáhneme více mikroorganizmů najednou, a tak může vymizet několik nepříjemných symptomů nemoci. Je to tím, že odlehčíme imunitnímu systému a tím ho nastartujeme k samostatné práci, neboť jen on sám nejlépe ví, kde a kdy má co řešit. Pravidelným odstraňováním frekvencí plísní, virů, bakterií a parazitů frekvenčními generátory tedy, nejjemnějším, neinvazivním způsobem podporujeme svou imunitu. A pokud máme naměřené frekvence, k jejich likvidaci je nejlépe použít přístroj Super Ravo Zapper a plazmový generátor. Jednoduchá a logická možnost, jak vzít zdraví opět do vlastních rukou.

Po změření, zhodnocení výsledků a vypracování plánu postupu začínáme konečně harmonizaci frekvencí našeho těla pomocí plazmového generátoru a Super Ravo Zapper. Při samotné aplikaci můžete v klidu rozjímat, sledovat TV, využít možnosti lehkého občerstvení a wifi zdarma, číst, odpočívat, poslouchat hudbu či meditovat :)

Během plazmování je potřeba přijímat dostatek tekutin a relaxovat.

Pro naši práci používáme pouze produkty certifikované, otestované a především kvalitní. Prvotřídním sortimentem potravinových doplňků dosahujeme skvělých výsledků o nichž se můžete dočíst pravidelně v časopise Nová Regena nebo na našem Facebooku :)