NOVINKY

arr3Deset příznaků nedostatku železa v krviDeset příznaků nedostatku železa v krvi Železo je pro lidský organismus nepostradatelný prvek. Je... arr3Mořská terapie Sea PlasmaMOŘSKÁ PLASMA PODLE PROTOKOLU RENÉHO QUINTONA: BUNĚČNÁ REGENERACE Autor: Francisco Javier Coll,... arr3Frekvence dle Dr. Clarkové  Frekvence dle Dr. Clarkové   Frekvence jsou uvedené v Hz ! příklad:... arr3Muž z Ústí vyloučil dvoumetrovou tasemnici: Epidemie pokračuje!http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/200238/muz-z-usti-vyloucil-dvoumetrovou-tasemnici-epidemi...

KONTAKTY

Zapper-Club.s.r.o.
Anny Letenské 16 Praha 2 12000
tel: +420 734 188 668
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 600 Kč
naše cena 750 Kč
naše cena 335 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 129 000 Kč
naše cena 310 Kč

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 84% Strašně moc 9% Nemnoho 4% Vůbec 4%

O ZAPPER-CLUBU » Jak fungujeme?

 


Rozhovor s Terezou Turkovou na téma paraziti a vnitřní čistota

Cesty k sobě 11/2018

Jak fungujeme?

Kupříkladu výskyt potravinové intolerance je dnes poměrně častý – odhaduje se, že jí trpí asi 45 % obyvatel, tedy téměř polovina. Dobrá zpráva je, že se s tímto nepříjemným zdravotním problémem, který je oříškem i pro klasickou medicínu, dá mnoho dělat také alternativními cestami. Pro mnohé z nás už není překvapením, že intolerance na potraviny se dá zmírnit nebo zcela vyléčit odstraněním parazitů a těžkých kovů z těla.

Střevo neslouží jenom k trávení, je zároveň imunitním orgánem. Dochází v něm jak ke vstřebávání živin, tak i k detoxikaci organismu. Ve střevě jsou navíc receptory serotoninu, hormonu štěstí. Potravinová nesnášenlivost proto může způsobit i depresi. O tom, kolik budete mít sil a energie, rozhoduje až 80 procent zdraví našich střev. Nebuďme tedy lhostejní k tomu, co jíme a pijeme, ale hlavně nedovolme, aby se v našich střevech přemnožili nežádoucí paraziti a neukládaly se tam těžké kovy. Snažte se poznat příčinu našich problémů, které se běžnými laboratorními testy jen těžko odhalují. Změřením frekvencí F-scanem jsme chytřejší během půl hodinky. Frekvenční terapie plazmovým generátorem dokáže zlikvidovat helicobacter, prvoky améby a lamblie, které stojí na prvním místě za potravinovými alergiemi, protože ničí sliznice trávicího traktu, které jsou pak přecitlivělé. Odstraňujme i další parazity jako jsou škrkavky, způsobující trávicí potíže, říhání a nadýmání, odstraňujme toxické těžké kovy a uvidíme sami, že neléčitelná celiakie a intolerance na potraviny za pár týdnů zmizí. Chvilku potrvá, než se zregenerují sliznice trávicího traktu, ale budeme-li trpěliví, výsledku se dočkáme. Mnoho lidí ani netuší, že trpí potravinovou intolerancí a léčí se na něco úplně jiného, jiní zase donekonečna užívají odkyselovací antacida, které jen zlepšují příznaky, nijak neléčí a navíc nás plní hliníkem. Jsou také časovanou bombou v podobě narušení kyselosti žaludku, (který musí být kyselý) a tak vzniká další nerovnováha. Nedostatečně kyselý žaludek je vstupní branou virům, bakteriím, plísním a parazitům, a tak se vše v budoucnu může ještě zhoršit. Naopak odčervením a odkovením dojde postupně k rovnováze a symptomy z překyselení se začnou vytrácet.

Začít musíme měřením

F-scan je měřicí přístroj švýcarské výroby, který detekuje frekvence patogenních mikroorganismů a parazitů v lidském těle. Za pomoci fyziky a fyzikálního měření je nám jasno během několika minut. Mikroorganizmy vysílají frekvence, jejichž hodnoty jsou známy. Existují tabulky mikroorganizmů a jejich frekvencí. Podle nich je lze identifikovat. Při měření do těla prochází z přístroje mikroproudy o určitých frekvencích od 50 – 900 kHz, což jsou frekvence plísní, virů, bakterií a parazitů. Hodnota frekvence nám prozradí, zda naše tělo bojuje s plísněmi nebo například s tasemnicí. Analýza však není diagnóza. Přístroj zaznamenává na fyzikální bázi pouze určité frekvence mikroorganismů, se kterými imunitní systém bojuje, tedy měří tzv. odezvy těla na živé a tělu nepřátelské mikroorganismy. Význam naměřených frekvencí a jejich interpretace nám může velice rychle pomoci odhalit příčinu potíží nebo onemocnění. F-scan není diagnostický přístroj, ale měřící. Není tedy lékařským přístrojem, ale fyzikálním. Navíc i několik různých mikroorganismů může mít stejnou frekvenci, což je obrovská výhoda, protože jednou frekvencí zasáhneme více mikroorganizmů najednou, a tak může vymizet několik nepříjemných symptomů nemoci. Je to tím, že odlehčíme imunitnímu systému a tím ho nastartujeme k samostatné práci, neboť jen on sám nejlépe ví, kde a kdy má co řešit. Pravidelným odstraňováním frekvencí plísní, virů, bakterií a parazitů frekvenčními generátory tedy, nejjemnějším, neinvazivním způsobem podporujeme svou imunitu. A pokud máme naměřené frekvence, k jejich likvidaci je nejlépe použít přístroj Super Ravo Zapper a plazmový generátor. Jednoduchá a logická možnost, jak vzít zdraví opět do vlastních rukou.

Po změření, zhodnocení výsledků a vypracování plánu postupu začínáme konečně harmonizaci frekvencí našeho těla pomocí plazmového generátoru a Super Ravo Zapper. Při samotné aplikaci můžete v klidu rozjímat, sledovat TV, využít možnosti lehkého občerstvení a wifi zdarma, číst, odpočívat, poslouchat hudbu či meditovat :)

Během plazmování je potřeba přijímat dostatek tekutin a relaxovat.

Pro naši práci používáme pouze produkty certifikované, otestované a především kvalitní. Prvotřídním sortimentem potravinových doplňků dosahujeme skvělých výsledků o nichž se můžete dočíst pravidelně v časopise Nová Regena nebo na našem Facebooku :)