Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.


Kde nás najdete?


Zapper-Club s.r.o.

Tereza Turková

Blanická 1088/27
120 00 Praha 2

Návštěvní hodiny pouze po telefonické domluvě!

parazitivnas@email.cz

 

+420 734 188 668

Volejte Po - Čt od 10:00 do 15:00

Nestíháme zvedat telefon?

Nezoufejte!

My vám zavoláme zpět.:)

Facebook/Zapper-Club

 

 

Těšíme se na Vás!

NOVINKY

arr3Deset příznaků nedostatku železa v krviDeset příznaků nedostatku železa v krvi Železo je pro lidský organismus nepostradatelný prvek. Je... arr3Mořská terapie Sea PlasmaMOŘSKÁ PLASMA PODLE PROTOKOLU RENÉHO QUINTONA: BUNĚČNÁ REGENERACE Autor: Francisco Javier Coll,... arr3Frekvence dle Dr. Clarkové  Frekvence dle Dr. Clarkové   Frekvence jsou uvedené v Hz ! příklad:... arr3Muž z Ústí vyloučil dvoumetrovou tasemnici: Epidemie pokračuje!http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/200238/muz-z-usti-vyloucil-dvoumetrovou-tasemnici-epidemi...

KONTAKTY

Zapper-Club.s.r.o.
Blanická 1088/27, Praha 120 00
tel: +420 734 188 668
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 400 Kč
naše cena 4 900 Kč

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 81% Strašně moc 10% Nemnoho 5% Vůbec 5%

O ZAPPER-CLUBU

 


Rozhovor s Terezou Turkovou na téma paraziti a vnitřní čistota

Cesty k sobě 11/2018

Jak fungujeme?

Kupříkladu výskyt potravinové intolerance je dnes poměrně častý – odhaduje se, že jí trpí asi 45 % obyvatel, tedy téměř polovina. Dobrá zpráva je, že se s tímto nepříjemným zdravotním problémem, který je oříškem i pro klasickou medicínu, dá mnoho dělat také alternativními cestami. Pro mnohé z nás už není překvapením, že intolerance na potraviny se dá zmírnit nebo zcela vyléčit odstraněním parazitů a těžkých kovů z těla.

Střevo neslouží jenom k trávení, je zároveň imunitním orgánem. Dochází v něm jak ke vstřebávání živin, tak i k detoxikaci organismu. Ve střevě jsou navíc receptory serotoninu, hormonu štěstí. Potravinová nesnášenlivost proto může způsobit i depresi. O tom, kolik budete mít sil a energie, rozhoduje až 80 procent zdraví našich střev. Nebuďme tedy lhostejní k tomu, co jíme a pijeme, ale hlavně nedovolme, aby se v našich střevech přemnožili nežádoucí paraziti a neukládaly se tam těžké kovy. Snažte se poznat příčinu našich problémů, které se běžnými laboratorními testy jen těžko odhalují. Změřením frekvencí F-scanem jsme chytřejší během půl hodinky. Frekvenční terapie plazmovým generátorem dokáže zlikvidovat helicobacter, prvoky améby a lamblie, které stojí na prvním místě za potravinovými alergiemi, protože ničí sliznice trávicího traktu, které jsou pak přecitlivělé. Odstraňujme i další parazity jako jsou škrkavky, způsobující trávicí potíže, říhání a nadýmání, odstraňujme toxické těžké kovy a uvidíme sami, že neléčitelná celiakie a intolerance na potraviny za pár týdnů zmizí. Chvilku potrvá, než se zregenerují sliznice trávicího traktu, ale budeme-li trpěliví, výsledku se dočkáme. Mnoho lidí ani netuší, že trpí potravinovou intolerancí a léčí se na něco úplně jiného, jiní zase donekonečna užívají odkyselovací antacida, které jen zlepšují příznaky, nijak neléčí a navíc nás plní hliníkem. Jsou také časovanou bombou v podobě narušení kyselosti žaludku, (který musí být kyselý) a tak vzniká další nerovnováha. Nedostatečně kyselý žaludek je vstupní branou virům, bakteriím, plísním a parazitům, a tak se vše v budoucnu může ještě zhoršit. Naopak odčervením a odkovením dojde postupně k rovnováze a symptomy z překyselení se začnou vytrácet.

Začít musíme měřením

F-scan je měřicí přístroj švýcarské výroby, který detekuje frekvence patogenních mikroorganismů a parazitů v lidském těle. Za pomoci fyziky a fyzikálního měření je nám jasno během několika minut. Mikroorganizmy vysílají frekvence, jejichž hodnoty jsou známy. Existují tabulky mikroorganizmů a jejich frekvencí. Podle nich je lze identifikovat. Při měření do těla prochází z přístroje mikroproudy o určitých frekvencích od 50 – 900 kHz, což jsou frekvence plísní, virů, bakterií a parazitů. Hodnota frekvence nám prozradí, zda naše tělo bojuje s plísněmi nebo například s tasemnicí. Analýza však není diagnóza. Přístroj zaznamenává na fyzikální bázi pouze určité frekvence mikroorganismů, se kterými imunitní systém bojuje, tedy měří tzv. odezvy těla na živé a tělu nepřátelské mikroorganismy. Význam naměřených frekvencí a jejich interpretace nám může velice rychle pomoci odhalit příčinu potíží nebo onemocnění. F-scan není diagnostický přístroj, ale měřící. Není tedy lékařským přístrojem, ale fyzikálním. Navíc i několik různých mikroorganismů může mít stejnou frekvenci, což je obrovská výhoda, protože jednou frekvencí zasáhneme více mikroorganizmů najednou, a tak může vymizet několik nepříjemných symptomů nemoci. Je to tím, že odlehčíme imunitnímu systému a tím ho nastartujeme k samostatné práci, neboť jen on sám nejlépe ví, kde a kdy má co řešit. Pravidelným odstraňováním frekvencí plísní, virů, bakterií a parazitů frekvenčními generátory tedy, nejjemnějším, neinvazivním způsobem podporujeme svou imunitu. A pokud máme naměřené frekvence, k jejich likvidaci je nejlépe použít přístroj Super Ravo Zapper a plazmový generátor. Jednoduchá a logická možnost, jak vzít zdraví opět do vlastních rukou.

Po změření, zhodnocení výsledků a vypracování plánu postupu začínáme konečně harmonizaci frekvencí našeho těla pomocí plazmového generátoru a Super Ravo Zapper. Při samotné aplikaci můžete v klidu rozjímat, sledovat TV, využít možnosti lehkého občerstvení a wifi zdarma, číst, odpočívat, poslouchat hudbu či meditovat :)

Během plazmování je potřeba přijímat dostatek tekutin a relaxovat.

Pro naši práci používáme pouze produkty certifikované, otestované a především kvalitní. Prvotřídním sortimentem potravinových doplňků dosahujeme skvělých výsledků o nichž se můžete dočíst pravidelně v časopise Nová Regena nebo na našem Facebooku :)NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

O zakladatelce Zapper-Clubu, Eleni Turkové "Škulovcové"

 


 

Elen Turková

  • Farm. Lab. (31.7.1960 - 19.4.2016)
  • Zakladatelka Zapper-clubu
  • Autorka mnoha článků, uveřejněných v časopise Nová Regena známá pod pseudonymem Elen Turková "Škůlovcová",a hostem několika rozhovorů v Literárních Novinách.


O Zapper-clubu z knihy Paraziti v nás: ,,Na základě zkušeností a praxe v oboru mikrobiologie, toxikologie a praxe ve zdravotnictví jako farmaceuta mne problematika parazitizmu velice zaujala. Začala jsem se tímto tématem zabývat hlouběji. Spouštěčem byla pracovní cesta do Afriky, kdy jsem možnost parazitizmu skutečně musela řešit u sebe a mých kolegů. Potom přišlo to velké AHA, že paraziti v lidském těle není problém jen Afriky, ale i všech nás Evropanů. Založila jsem klub v Praze s názvem Zapper-club, kam se svými otázkami a problémy můžete po objednání zajít. Můžete si nechat změřit frekvence a nejen to. Každému se věnuji osobně a poradím mu podle jeho symptomů, efektivní postup frekvenční terapie. Jedná se o čistě klubovou záležitost, nejsme žádná klinika, nejsem lékař a Zapper-club neneahrazuje lékařskou péči. Pokud byste u nás chtěli zakoupit přístroje na měření frekvencí a na likvidaci frekvencí parazitů, velice neradi je posíláme poštou. Je potřeba osobní konzultace, s přístroji se naučit pracovat a udělat plán postupu, což činíme v Zapper-clubu při každém zakoupení frekvenčních přístrojů. Větší přístroje jako plazmový generátor rozvážíme po celé republice a po domluvě instalujeme přímo u vás doma. Osobně změřím frekvence vašich nejbližších a udělám plán, jak postupovat. V Zapper-clubu pořádáme i školení frekvenční terapie pro zájemce, kteří mají hlubší zájem o znalosti z oboru parazitologie a frekvenční terapie. Školení jsou vhodná jak pro jednotlivce, tak i pro budoucí poradny. Školení frekvenční terapie jsou vhodná i pro lékaře, protože tento obor obohatí jejich zkušenosti z klasické medicíny. Mnoho lékařů toto školení absolvovalo s velice pozitivním ohlasem a dokonce si zakoupili frekvenční přístroje. Z toho mám skutečnou radost. Všechny zajímavé poznatky z oboru parazitologie a frekvenční terapie publikuji pravidelně v časopise Nová Regena, coby paní “Škulovcová”. Jméno vzniklo kombinací řeckého slova “škuliki” - červi a Škulovec obrovský - největší tasemnice na světě. Pokládám přezdívku “Škulovcová”, kterou jsem byla poctěna mými kolegy za velice trefnou, protože problematika červů mne provází každým dnem. Na jméno paní Škulovcová skutečně slyším a vždy mi to připomene můj každodenní boj se “škulovci” - parazity jak v mém těle, tak i ve vašich. V časopise Nová Regena je řada zajímavých postřehů nejen ode mne, ale i od dalších kolegů, kteří se zabývají alternativními postupy k získání zdraví. Proto i časopis Nová Regena může být po přečtení této knihy dalším přínosem a obohacením pro vás."