Kde nás najdete?


Zapper-Club s.r.o.

Tereza Turková

Anny Letenské 16
120 00 Praha 2

Návštěvní hodiny pouze po telefonické domluvě!

parazitivnas@email.cz

 

+420 734 188 668

Volejte Po - Čt od 10:00 do 15:00

Nestíháme zvedat telefon?

Nezoufejte!

My vám zavoláme zpět.:)

Facebook/Zapper-Club

 

 

Těšíme se na Vás!

NOVINKY

arr3Deset příznaků nedostatku železa v krviDeset příznaků nedostatku železa v krvi Železo je pro lidský organismus nepostradatelný prvek. Je... arr3Mořská terapie Sea PlasmaMOŘSKÁ PLASMA PODLE PROTOKOLU RENÉHO QUINTONA: BUNĚČNÁ REGENERACE Autor: Francisco Javier Coll,... arr3Popis účinků nízkých frekvencí na činnost mozkuPopis účinků nízkých frekvencí na činnost mozku   0,2–3 Hz-oblast velmi nízkých frekvencí,... arr3Muž z Ústí vyloučil dvoumetrovou tasemnici: Epidemie pokračuje!http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/200238/muz-z-usti-vyloucil-dvoumetrovou-tasemnici-epidemi... arr3Top 10 Nejstrašnější paraziti

KONTAKTY

Zapper-Club.s.r.o.
Anny Letenské 16 Praha 2 12000
tel: +420 734 188 668
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 1 690 Kč
naše cena 4 900 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 900 Kč
naše cena 249 Kč

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 88% Strašně moc 8% Nemnoho 2% Vůbec 2%

SOLGAR

Závazek společnosti Solgar k poskytování služeb nejvyšší kvality „Commitment to Excellence“

solgar-kvalita

Společnost Solgar nabízí svým klientům širokou škálu inovativních a špičkových doplňků stravy již od roku 1947.

Při své činnosti vycházíme z nejnovějších poznatků v oblasti výživy a využíváme jen ta nejmodernější zařízení. Díky tomu jsme schopni poskytovat našim spotřebitelům vitaminy, minerály a rostlinné a potravinové doplňky té nejvyšší kvality.

Naším posláním je zlepšovat celkové zdraví a duševní pohodu našich zákazníků. Toho se snažíme dosáhnout tím, že naše výrobky distribuujeme po světě výhradně prostřednictvím zkušených a erudovaných prodejců.

Řadit podle 
Výrobce  


naše cena 620 Kč

novinkanaše cena 562 Kč
naše cena 390 Kč

novinka

Celosvětově jednotná výroba společnosti Solgar

solgar-vyroba

Výrobní závody naší společnosti a laboratoře kontrolující kvalitu jsou zárukou toho, že všechny naše výrobky odpovídají „Zlatému standardu“ z hlediska svého složení a účinnosti. Díky vlastní distribuční síti je navíc zajištěna dohledatelnost odpovědnosti příslušných pracovníků v každé jednotlivé fázi výroby i distribuce.

Zlatý standard společnosti SOLGAR

Společnost Solgar má již od roku 1947 jasné poslání: poskytovat spotřebitelům výživové výrobky nejvyšší kvality, prodávané důkladně proškolenými prodejci, pro dosažení optimálního zdraví. Díky pozornosti, jakou v naší společnosti věnujeme i těm nejmenším detailům v každé fázi od výroby až po distribuci, jsme mohli nastavit, dodržovat a průběžně zvyšovat Gold Standard™ , tedy „zlatý standard“ kvality a zaměřit se na detaily v neustále se vyvíjejícím a vysoce konkurenčním oboru.

solgar-gold

Vědecky ověřované výrobky. Společnost Solgar je celosvětově uznávaná pro své inovativní, vědecky ověřované výrobky. Naše odborné R&D oddělení zajišťuje, že každý výrobek je nejprve vždy důkladně prozkoumán a otestován. Solgar navíc podporuje výzkum našich produktů třetími osobami a výzkumné studie (zaměřené jak na již existující produkty, tak na produkty, které plánujeme uvést na trh) podporuje finančně i poskytováním nezbytných vzorků ke zkoumání.

Nejmodernější výroba. Špičkově zařízené výrobní prostory společnosti Solgar vyhovují nejnáročnějším požadavkům jak z hlediska svého provedení, tak funkce, a jsou v souladu se správnou výrobní praxí (GMP) pro výživové doplňky. Splňují také lékárenské normy týkající se výrobních zařízení, postupů, kontroly jakosti a ekologie. Neomezujeme se tedy pouze na normy požadované pro firmy zabývající se výrobou potravinových doplňků, ale díky vysokým nárokům na sebe samé jsme ve společnosti Solgar schopni zaručit vysokou kvalitu v jakékoli fázi výrobního procesu. Díky vlastní laboratoři pro kontrolu jakosti a distribučním zařízením dokážeme garantovat dohledatelnost zodpovědné osoby v každé fázi celého procesu.

Kontrola jakosti. Společnost Solgar usiluje o podnikatelskou excelenci a má nastaveny ty nejpřísnější normy pro kontrolu jakosti. V laboratoři, která se nachází přímo v sídle naší společnosti (což je v našem oboru rarita), používáme přísně nastavený systém pro testování našich produktů v jednotlivých výrobních fázích, od chvíle, kdy mají ještě podobu základní suroviny, až po hotové výrobky. Všechny suroviny, které přijímáme do našeho výrobního závodu, jsou podrobeny přísným testům, abychom se ujistili o jejich kvalitě. Jakékoli základní suroviny, které nevyhovují našim náročným požadavkům, jsou okamžitě odmítnuty a vráceny dodavatelům. Každý produkt, který odchází z našeho výrobního závodu, splňuje „Zlatý standard“ z hlediska podnikatelské excelence.

Systém purifikace vody podle lékopisných norem pro USA. Ve společnosti Solgar používáme systém purifikace vody fungující na bázi reverzní osmózy, který odpovídá požadavkům normy pro čištění vody v USA. Tato filtrační technologie v hodnotě jednoho milionu dolarů není požadována správnou výrobní praxí (GMP), je však požadována námi samotnými ve společnosti Solgar v rámci našeho celkového závazku dosahovat výrobní excelence.

Systém pro čištění vzduchu pomocí HEPA filtrace. Naše společnost Solgar usiluje o co nejčistší pracovní prostředí, a v našich výrobních prostorách tedy využíváme tento filtrační systém, který čistí veškerý vzduch, a odstraňuje z něj 99,9 % všech prachových částic. Vzorky vzduchu i vody pravidelně testujeme v naší laboratoři.

Čistota. Pracovníci společnosti Solgar v našem výrobním závodě vždy rozeberou a vyčistí použité přístroje po každé změně složení výrobku. Rozložení přístrojů na stovky součástek a dílů, jejich vyčistění a následná montáž zabere až osm hodin. Některá z našich zařízení jsou tedy čištěna více času, než po jaký jsou využívána pro výrobu našich produktů. Pro desinfekci výrobních zařízení mezi výrobou jednotlivých šarží navíc používáme čisticí prostředky, které jsou vhodné pro styk s potravinami a jsou ekologicky nezávadné.

Košer certifikace. Pro košer certifikaci našich produktů jsme si zvolili spolupráci s KOF-K Kosher Supervision. Tato nadnárodní společnost dbá na dodržování těch nejpřísnějších košer zásad.

Halal certifikace. Pro halal certifikaci spolupracujeme s Halal Food Authority (HFA), britskou společností, která při certifikaci našich produktů dbá na dodržování nejpřísnějších halal zásad.

Tablety potažené látkou na vodní bázi. Společnost Solgar byla jednou z prvních, která přestala v oblasti přírodních produktů používat pro potažení tablet šelak, látku na bázi rozpouštědla, a nahradila jej látkou na vodní bázi, kterou potahujeme všechny naše tablety. Tato přírodní látka napomáhá rozložení a rozpuštění tablet, díky čemuž mohou být vyživující látky lépe vstřebávány.

Recyklovatelné amber lahvičky. Společnost Solgar používá 100% recyklovatelné, neporézní lahvičky, které neuvolňují žádné látky a jsou pachově neutrální. Přestože jsou tyto „starosvětské“ lahvičky dražší, používáme je z toho důvodu, že jsou kvalitní, chrání obsah před teplem, světlem a vlhkostí, a zachovávají tedy jeho vyživující látky.

Informace o produktech. Abychom prodejcům našich produktů, lékařům, lékárníkům, novinářům a samozřejmě spotřebitelům pomohli pochopit, jak naše potravinové doplňky fungují, máme ve společnosti Solgar tým výživových odborníků, kteří odpovídají po telefonu, poštou nebo mailem na technické dotazy.

Exkluzivní distribuce. Distribuce produktů naší společnosti Solgar je zajištěna prostřednictvím nezávislých prodejců zdravé výživy, u kterých si spotřebitelé mohou zakoupit nejen špičkové produkty, ale zároveň se jim dostane nejlepších rad a dalších služeb. To je další ze způsobů, jakým se snažíme docílit prvotřídnosti při prodeji našich produktů.

Celosvětové renomé. Produkty společnosti Solgar se prodávají ve více než padesáti zemích po celém světě. Přidružené pobočky máme ve Velké Británii, Španělsku, Jihoafrické republice a na Novém Zélandu.

Solgar® a životní prostředí

Solgar_Carbon Neutral LogoDbáme na životní prostředí
I malé změny mohou vést k významným výsledkům. V naší společnosti Solgar® jsme si toho dobře vědomi.

V roce 2009 získala společnost Solgar® Velká Británie a Irsko certifikaci uhlíkové neutrality CarbonNeutral, a to díky spolupráci se společností The CarbonNeutral Company, která je největším světovým poskytovatelem řešení na ochranu ekologie a redukci uhlíkových emisí. Od té doby Solgar ve velké Británii a Irsku měří emise oxidu uhličitého vznikající v důsledku obchodní činnosti společnosti, obchodních cest a spotřeby pohonných hmot, a snaží se je snižovat.1

Společnosti Solgar® není lhostejná stopa, jakou všichni zanecháváme na životním prostředí, ať již v rámci naší profesní činnosti nebo osobně. Proto zacházíme až do takových krajností, že používáme skleněné lahvičky, které jsou zaručeně 100% recyklovatelné. Tyto lahvičky zároveň zaručují zachování účinnosti a stálosti složení našich potravinových přípravků a rostlinných výtažků. Obalové materiály, ve kterých zasíláme naše produkty, jsou z recyklovaných kartonových obalů na vejce a z novinových odřezků z recyklovaného papíru, který získáváme od lokálních dodavatelů. Dokonce i krabičky produktů Solgar® jsou vyrobeny z ekologicky šetrného kartonu.

CarbonNeutral
Aktivita společnosti Solgar v rámci projektu uhlíkové neutrality CarbonNeutral spočívá rovněž v investování do projektů zabývajících se nákupy emisních povolenek. Investujeme také do ekologických projektů na různých místech planety, včetně podpory větrných farem a do projektů zaměřených na využití solární energie.

The CarbonNeutral Company (www.carbonneutral.com) je největší světový poskytovatel řešení firmám, které omezují negativní dopady na životní prostředí. Tato společnost využívá zkušenosti z více než sedmnáctileté praxe s bezkonkurenčním množstvím klientů a rozsáhlým know-how. I proto dokáže určit, jaké účinné ekologické nástroje má zvolit při rychle se měnících požadavcích jednotlivých klientů. Díky své činnosti v oblasti obnovitelné energie, emisních povolenek a uhlíkové kompenzace, správy vod, vytváření trvalého řetězce dodavatelů a ochrany biodiverzity se tato společnost může pyšnit dobrými výsledky při hledání inovativních a účinných řešení, které odpovídají požadavkům jejích klientů.

Prostřednictvím svých poboček v Londýně a New Yorku využívá nadnárodní tým společnosti The CarbonNeutral Company své zkušenosti s prací pro mezinárodní B2B korporace, z uhlíkového trhu a obchodování s povolenkami, z realizace projektů na snižování uhlíku, ze strojního inženýrství, marketingu a nejrůznějších konzultací. CarbonNeutral je registrovaná ochranná známka společnosti The CarbonNeutral Company a je celosvětově uznávanou autoritou, která vydává certifikace podnikatelským subjektům, které měří své emise CO2 a podařilo se jim tyto emise při svém provozu, výrobě produktů a poskytování služeb snížit na nulovou hodnotu.

1. Abychom v naší společnosti Solgar® dosáhli statutu CarbonNeutral, spolupracujeme se společností The CarbonNeutral Company, největším světovým poskytovatelem řešení pro redukci uhlíkových emisí. Společnost Solgar® snížila své emise skleníkových plynů v souladu s protokolem „The CarbonNeutral Protocol“, celosvětovým standardem pro certifikaci uhlíkové neutrality. V rámci programu došlo k nezávislému vyhodnocení emisí CO2 produkovaných vozidly zaměstnanců, služebními vozidly, při obchodních cestách (leteckou, železniční i silniční přepravou), zajišťováním dodávek třetím osobám, využíváním elektřiny na pracovišti nebo využíváním skládek a následně byl realizován program pro redukci emisí. To znamená, že na každou tunu emisí, kterou ve společnosti Solgar® vytvoříme, kupujeme ověřený karbonový offset, který potvrzuje, že stejný objem skleníkových emisí bude z atmosféry eliminován díky projektu zaměřenému na obnovitelnou energii nebo čistou technologii. Společnost Solgar® se zavázala k trvalému snižování svých emisí CO2.

Solgar® je registrovaná ochranná známka.

Produkty a receptury společnosti Solgar, které získaly ocenění

solgar-oceneniSpolečnost Solgar získala mnoho ocenění v různých kategoriích výživových doplňků. Tato ocenění jen potvrzují, že potravinové doplňky Solgar představují špičku ve svém oboru.

 • 2015 Best New Product 2015 Finalist for Full Spectrum Curcumin 185x- Nutrition i-Mag
 • Winner of the Best New Product Award for Full Spectrum Curcumin 185x- CAM Product Awards 2015
 • Best New Health & Nutrition Product Finalist – Solgar® Full Spectrum Curcumin 185x- The Natural and Organic Awards 2015
 • Best New Product – Solgar® Full Spectrum Curcumin 185x- Natural Pharmacy Business Product Awards 2015
 • 2014 Best New Product 2014 Finalist for PROBI® 20 Billion and 30 Billion- CAM Product Awards
 • 2013 Best New VMS Product – Solgar® 7- The Natural and Organic Awards 2013
 • 2011 Best of Supplements Award – Single Nutrients Category: Ubiquinol 100 mg Softgels- Better Nutrition (US)
 • 2010 Best of Natural Beauty Award – Supplements Category: Hyaluronic Acid Complex Tablets- Better Nutrition (US)
 • 2009 Best of Supplements Award – Multivitamin Category: Omnium- Better Nutrition (US)
 • Best of Beauty Award: Skin, Nails & Hair Advanced MSM Formula- Better Nutrition (US)
 • 2008 Best of Supplements award in the Heart Health category: Nutri-Nano™ CoQ-10 3.1x- Better Nutrition (US)
 • Best New VMS Product: Omega Advanced Blend 2:1:1- The Natural and Organic Awards (UK)
 • Best overall VMS product: Nutri-Nano™ CoQ-10 3.1x- Health Food Business (UK)
 • 2007 Vitamin Manufacturer of the Year – 2007- Vitamin Retailer Magazine
 • 2006 Best New VMS Product: Celadrin 525 mg- Natural Products Expo Industry Awards (UK)
 • Best overall VMS product: Formula VM-75®- Health Food Business (UK)
 • 2005 Best Beauty Supplement: Skin, Nails and Hair Advanced MSM Formula – Highly commended- Health Plus Magazine (UK)
 • 2004 Best Marketing and Advertising Award- Natural Products Expo Industry Awards (UK)
 • Best Sales Representative- Natural Products Expo Industry Awards (UK)
 • Best Beauty Supplement: Skin, Nails and Hair Advanced MSM Formula – Highly commended- Health Plus Magazine (UK)
 • Best Vitamin and Mineral Range- Here’s Health Magazine (UK)
 • Best in Vitamin and Mineral Category: Formula VM-2000®- British supplement Awards (UK)
 • 2003 Best Vitamin and Mineral Range- Here’s Health Magazine (UK)
 • Best Super food and Oil Range- Here’s Health Magazine (UK)
 • Best Herbal Range – Highly commended- Here’s Health Magazine (UK)
 • Best Herbal Range – Highly commended- Here’s Health Magazine (UK)
 • 2002 Best supplement: Formula VM-75®- HFB Magazine (UK)
 • Best Range of Vitamins and Minerals 2002- Here’s Health Magazine
 • Best soy supplement: Soy Isoflavones- PROOF! Magazine (UK)
 • The Best Garlic Supplements: MaxGar™ Garlic- PROOF! Magazine (UK)
 • The Best Fish Oils: Fish Oil Concentrate- PROOF! Magazine (UK)
 • Best Marketing and Advertising Award- Natural Products Expo Industry Awards (UK)
 • The Best Echinacea Supplement : SFP Echinacea Herb Extract- PROOF! Magazine (UK)
 • The Best Vitamin A supplement: Dry Vitamin A 2252 UG- PROOF! Magazine (UK)
 • The Best Vitamin A supplement: Beta Carotene 15 mg- PROOF! Magazine (UK)
 • 2001 „Best Selling“ Products in the United States : Glucosamine Chrondroitin Complex Tablets, Vitamin A Softgels, Super Concentrated Isoflavones Tablets with Genistein and Daidzein, Folic Acid Tablets, Tocotrienol Complex Soft- Vitamin Retailer VITY Awards 2001
 • 2000 Best Natural Health Product 2000- Health and Fitness
 • 1999 Best range of Vitamins and Minerals- Here’s Health (UK)